Categories

Tags

Recent Articles

Low Carb

visibility1171 Views comment0 comments person Posted By: Jaromír Stopka list In: O produktech

Nízkosacharidové stravování zažívá nejen u nás veliký boom a těší se vzrůstající popularitě.

Nosná myšlenka tohoto druhu stravování je to, že vyřazení potravin s vyšším obsahem sacharidů upravuje rozhozenou hladinu glukózy v krvi, jejíž příčinou může být často nejen obezita, ale také diabetes typu 2. Často proto v poslední době můžeme vidět různé odborné diskuze na toto téma doporučující právě nízkosacharidovou stravu, jako jednu z cest zdravého stravování. 

Snížením příjmu sacharidů pod padesát gramů denně se za pár dní tělo dostává do tzv. ketózy.  V tomto stavu játra vyrábějí látky zvané ketony, které tělo využívá, jako zdroj energie namísto již zmíněné glukózy. 

K tomuto druhu stravování sahají často sportovci, nebo lidé toužící po štíhlé linii. Pro ně jsme vyrobili právě v souladu s nízkosacharidovým stravováním koncept LOW CARB tyčinky. 

Tato naše nízkosacharidová svačinka má v průměru 3 gramy přirozených sacharidů na porci. Co je na ní také skvělého je to, že je absolutně bez éček a umělých sladidel. Slazená je čekankovým sirupem, který je lisován z kořene čekanky a obsahuje veliké množství vlákniny. 

Pokud se právě Vy chystáte hubnout nebo jen udržujete kondici a zdravý životní styl, pak právě naše řada LOW CARB tyčinek s čekankovým sirupem bez éček je připravená na našem eshopu. 

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January February March April May June July August September October November December