Categories

Tags

Recent Articles

Energy RAW

visibility664 Views comment0 comments person Posted By: Jaromír Stopka list In: O produktech

Zdravá pochoutka pro každou příležitost. RAW energetická tyčinka představuje zdroj živin,které neprošly tepelnou úpravou, čímž je maximálne zachována jejich výživová hodnota. 

RAW ENERGY  je koncept zdravé svačinky v podobě tyčinek nabitých energií z ovoce. Jak napovídá anglické slůvko RAW (surový, nebo také syrový), jedná se o produkt, který se vyrábí bez použití vyšších teplot během zpracování a pokud možno také  ze surovin tepelně nezpracovaných. Zásadně se nepoužívají žádné doslazovadla, ani éčka. 

Tento koncept zajištuje to, že si naše tyčinky zachovávají velkou část přirozené vitality použitých surovin a také množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a enzymů, které by jinak byly klasickou zpracovatelskou výrobou zničeny. Díky tomu je tato zdravá svačinka oblíbená, jako kvalitní doplnění energie během, nebo po aktivní zátěži. 

Pro svou skladnost poslouží dobře i jako náhrada čerstvého ovoce na cesty a výlety. V naší řadě RAW ENERGY máme tyčinky u kterých si můžete vychutnat opravdové kousky ovoce a ořechů což není na našem trhu tak obvyklé. Navíc ty naše mají impozantních 75g a tedy i dobře zasytí. 

Pokud nemáte zrovna po ruce čerstvé jablíčko, nebo hrušku, naše RAW ENERGY tyčinky Vám skvěle poslouží a zvednou náladu. 

Přejeme dobrou chuť! 

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota January February March April May June July August September October November December